amarauto.pl

Amarauto.pl

dobryolej.pl jest częścią grupy amar-auto.pl zajmującą się sprzedażą części do aut wszystkich marek. Nasze zamówienia realizujemy głównie za pośrednictwem sklepu internetowego, który jest dostępny pod adresem:

http://amarauto.pl

Aby zamówić produkt należy się najpierw zarejestrować na stronach naszego sklepu, a następnie dokonać zakupu interesujących przedmiotów za pomocom aplikacji internetowego koszyka. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

Aby zamówić olej należy:

* zarejestrować się w sklepie na stronie http://amarauto.pl
* wybrać/kupić interesujący olej
* uregulować należności w przypadku przedpłaty
* zaczekać na przesyłkę
* cieszyć się markowym olejem w najlepszej cenie

allegro.pl

Allegro

Działamy także za pośrednictwem aukcji internetowych allegro.pl. Staramy się wystawiać wszystkie oleje, które znajdują się w ramach witryny dobryolej.pl. Jednakże może się zdażyć tak, że nie wystawiliśmy najpewniej ze względów ekonomicznych interesujący Państwa olej, wówczas jeśli wybiorą Państwo akurat tą formę realizacji zamówienia, prosimy o poinformowanie nas o zainteresowaniu taką aukcją, postaramy się wystawić specjelnie dla Państwa aukcję do 24h. Nasze sklep w ramach allegro nosi nazwę amarauto, a nick:

Tomasz2105

Amarauto.pl © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone

Pruszków
ul. Reymonta 3
tel. 22 423 04 48
kom. 607 580 178
amarauto@wp.pl